Grįžti į pagrindinį BIODERMA tinklalapį

SKAITOM 2021

Trečias lygis
donatak

Pernai metų tema buvo ganėtinai aktyvi, tad, manau, naujus metus galima pradėti iš naujo! Pasidalinkite:  1) Kokį skaičių knygų užsibrėžėte perskaityti per 2021?  2) Kokia buvo paskutinė knyga, kurią perskaitėte?  3) Kokią knygą skaitote/skaitysite dabar? Dalinantis progresu visada yra smagiau, o ir padėsime viena kitai atrasti gerų knygų! :)

  • Paskelbta: 2021/01/11 09:25
Trečias lygis
donatak

Aš šiems metams užsibrėžiau perskaityti 20 knygų, labai tikiuosi, kad pavyks, nes dėl studijų laiko labai gali pritrūkt (rašau bakalaurą, noriu iškart stoti į magistrą) :) paskutinė perskaityta knyga buvo Normal people, tikėjausi, kad patiks labiau, nes buvo tikrai daug pagyrų sulaukusi knyga, nors ir skaitėsi lengvai (skaičiau anglų k.), gana įdomiai, bet man asmeniškai kažko pritrūko, nebuvo to jausmo perskaičius, jog tikrai kažką paliko man. Dabar skaitau pirmąją dalį Žiedų valdovo - visada labai norėjau, ir vis neprisiruošdavau, tai iš antros pusės gavau dovanų visą naujo leidimo trilogiją (leidimas tikrai wow, labai gražūs ir malonūs knygų viršeliai), labai nekantrauju kuo greičiau visą trilogiją perskaityt :D

D
2021-01-12 12:44:05
Skaičius preliminarus, pamąsčius, kiek +- galėčiau įveikti derinant su kitais darbais :) konkretaus sąrašo neturiu, tačiau mėgstu sekti naujienas ar tam tikrų žmonių knygų apžvalgas, Goodreads appse žymiuosi knygų, kurias noriu perskaityti, sąrašą, tad nors ir nėra konkretaus sąrašo, vengiu rinktis knygas neapgalvojus, tik iš viršelio
N
2021-01-12 11:52:39
turite sarasa knygu? ar siaips skaiciu sugalvojot ?
Antras lygis
eridie

Aš noriu perskaityti bent 1 knygą per mėnesį, bet irgi esu labai užsiėmus iki vasaros, nes reikia rašyti magistrą, po to tikiuosi pasinersiu į skaitymo malonumą. Paskutinė knyga, kurią pabaigiau vakar, yra tarp pilkų debes7, patiko labai labai

D
2021-01-13 10:02:10
Pritariu, Tarp pilkų debesų ir man patiko, nors skaičiau jau prieį porą metų :) tik filmo iki šiol nesu mačiusi
Antras lygis
saulė_vandeny

Kokia užsidegus temos autorė skaitymui :) mano irgi paskutinė skaityta knyga buvo tos pačios tematikos kaip ir narės ERIDIE. Skaičiau Aušvico tatuiruotojas pirmą Naujųjų metų savaitgalį. Tikslų kol kas nesibrėžiu, nes trūksta laiko ir rimasties knygų skaitymui.

G
2021-01-14 20:49:06
Pasiimkit šią knygą, labai patiko. Labiau nei Dievų miškas, nes tatuiruotojo pareigybės, galimybės kitokios, nei tiesiog kalinio. Platesniu rakursu viskas, daug išsamiau apie sistemą. Pradėjau naktį po naujametinių fejerverkų. Sausio 1 d. baigiau. Tiesiog surijau. Žinau, kad yra jau ir antra dalis, Cilkos kelias berods vadinasi. Norėčiau paskaityti :)
D
2021-01-13 10:01:32
Beje, kaip Jums Aušvico tatuiruotojas, ar patiko? Mano ir šios knygos keliai kažkaip vis prasilenkia, vis kažkaip nepasiimu jos 😕 Nors tematika domina. Pernai pačioje sausio pradžioje (kol korona buvo dar "tik Kinijoj") kaip tik lankėmės Gdanske ir vieną dieną nuvykom iki Štuthofo stovyklos, tai beeinant tik ir kartojosi mintyse nuotrupos iš Sruogos "Dievų miško", labai visus jausmus sukėlė ir sustiprino norą daugiau domėtis ir to laiko memuarų paskaityti
D
2021-01-13 09:55:05
Taip, šiemet jaučiuosi tikrai užsidegus, ir jau vien dėl to, kad vis pagaunu save vakarais be prasmės maigant telefoną, tai dabar bandau naują įprotį išsiugdyt, kad vakare jau po visų darbų ir sporto į rankas knyga, o ne telefonas, ir visai pavyksta :) 
Trečias lygis
lapeilgasnape

Aš dabar stengiuosi skaityti kasdien bent po 20-30 min, kitaip užsiverčiu darbais ir nerandu laiko, kol kas puikiai sekasi, kasdien bent kažkiek laiko išeina tik mano malonumui, perkaičiau jau vieną knygą šiais metais.  Dabar skaitau "The Schopenhauer Cure" Yalomo, dar tik pusė knygos, bet jau dairausi kitur, tai čia bus dar vienas tikslas džiugtis procesu ir neskubėti :D

D
2021-01-23 15:17:25
Labai gerai taip įprotį ugdytis, aš irgi stengiuos paskaityt bent 30min arba kai jaučiu, kad jau užsimaigysiu telefoną, padėt jį ir paimt knygą į rankas :D Kaip Jums įspūdžiai apie šią knygą, ką planuojate skaityti po jos? Gal irgi vedatės kur "to-read' sąrašą? :)
D
2021-01-23 15:17:16
Labai gerai taip įprotį ugdytis, aš irgi stengiuos paskaityt bent 30min arba kai jaučiu, kad jau užsimaigysiu telefoną, padėt jį ir paimt knygą į rankas :D Kaip Jums įspūdžiai apie šią knygą, ką planuojate skaityti po jos? Gal irgi vedatės kur "to-read' sąrašą? :)
Trečias lygis
larietata

Pagaliau grįžau į skaitymą :) Penktadienį perskaičiau "Šimtas baltų mersedesų", savaitgalį - "Ten, kur gieda vėžiai". abi knygos vertos dėmesio :)

  • Paskelbta: 2021/01/18 08:26
Trečias lygis
larietata

Pabaigiau Diane Chamberlain "Apsimesk, kad šoki". Pavadinimas skamba banaliai, bet knyga maloniai nustebino. Dabar pradėjau 2 knygas apie šunų dresūrą. 

L
2021-01-27 10:57:21
Lietuvių kalba nelabai kas yra, deja :( "Ką šunys galvoja?" knyga pasirodė visiškai niekinė (gal ir kai kas netinkamai išversta, bet tokia labai jau buitinė: autorė stebi savo šunis ir kažką bando aprašinėti, taigi, nieko ten įdomaus ar naudingo nėra). Knyga  "Kaip šunys mus myli?" man tikrai patiko, bet pavadinimas ne visai atitinka tikrovę. Ten aprašytas tyrimas ir jo eiga (MRT aparatu bandė išsiaiškinti, kaip šuo reaguoja į šeimininką ir pan.), bet buvo tikrai įdomu. Aš daugiau skaitau apie "sudėtingų" veislių dresūrą ir apie šunų agresiją (EN kalba). 
D
2021-01-27 08:55:38
O gal turit kokių knygų apie šunis rekomendacijų? Ne kiek dresūros, bet kažko tokio, nežinau kaip įvardint, psichologinio :D Esu mačius kažką lyg ir "Ką galvoja šunys" ar tai "kodėl šunys mus myli" (nepamenu tikslių pavadinimų), bet suabejojau, ar tikrai jos vertos dėmesio, kad ir lengvam paskaitymui
Pirmas lygis
Kotryte

Dabar skaitau pirma karta mama, žiauriai gera knyga. :) O šiaip dabar stengiuosi, kuo daugiau skaityti apie vaikų ugdymą, tobulinti savo žinias ir grįžti į darbą. 

  • Paskelbta: 2021/01/27 16:20